Spektakl poetycki dwojga aktorów bez dyplomu

Data: 10.02.2020 r., godz. 11.40    841
Wieczór poezji i wspomnień, tak można nazwać profesjonalne spotkanie, które odbyło się w Powiatowej Bibliotece Publicznej 5 lutego. Przy wspaniałej publiczności swoje wiersze czytali Ewa Beata Mościcka oraz Jacek Rostocki, zdobywając jednocześnie uznanie słuchaczy. Poeci zaprezentowali wiele wierszy własnego autorstwa, a także podzielili się wspomnieniami, rozmawiając poezją. To była prawdziwa uczta duchowa. Na koniec owocnego spotkania nasi wspaniali Twórcy otrzymali gromkie brawa oraz albumy wręczone przez Dyrektora Biblioteki Annę Bielicką. Refleksyjny i pełen emocji wieczór zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem, który był wspaniałą okazją do dyskusji o poezji.
Wszystkim, którzy swoim talentem i zaangażowaniem tworzą „Wieczory poezji” dziękujemy. Zapraszamy na kolejne spotkania, które odbywają się cyklicznie w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej, następne już 20 lutego. „Niektórzy lubią poezję...” pisała Wiesława Szymborska. Zapraszamy do PBP !