NARADA DYREKTORÓW BIBLIOTEK PUBLICZNYCH POWIATU OTWOCKIEGO w PBP

Data: 30.09.2019 r., godz. 15.10    782
26 września odbyła się Narada Dyrektorów Bibliotek Publicznych Powiatu Otwockiego. Spotkanie rozpoczęło się szkoleniem z Ochrony Danych Osobowych. Szkolenie prowadził inspektor ds Rodo, a dotyczyło zmian w zakresie prawa pracyi ochrony danych osobowych obowiązujących biblioteki po nowelizacji przepisów w 2019 r.
Na spotkaniu omówiono także sprawy bieżące bibliotek publicznych powiatu otwockiego, podsumowano sytuacje w poszczególnych placówkach oraz wymieniono swoje doświadczenia zawodowe.
Naradę zakończyła Dyrektor Biblioteki Anna Bielicka, dziękując uczestnikom zasugerowała także kolejne spotkania w siedzibie bibliotek na terenie powiatu otwockiego.