Szkolenie dla Bibliotekarzy.

Data: 26.09.2019 r., godz. 11.56    885
W dniach 23 - 24 września w ramach otrzymanej dotacji z MKiDN nasza placówka zorganizowała kolejne szkolenie dla bibliotekarzy powiatu otwockiego, które odbyło się w siedzibie PMDK w Otwocku.
Szkolenie prowadziła dr Wanda Matras - Mastalerz, pracownik Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, prezes Polskiego Towarzystwa Bioenergoterapeutycznego.
Trzecia część cyklu szkoleń pt. „Książka w międzypokoleniowej transmisji wartości „ poświęcone było całkowicie literaturze dla dorosłych. Celem szkoleń jest poszerzanie wiedzy bibliotekarzy oraz zdobywanie nowych umiejętności w zakresie prowadzenia spotkań z czytelnikami na temat książki.
Po zakończonym szkoleniu Dyrektor Biblioteki Anna Bielicka podziękowała w imieniu własnym i Bibliotekarzy prowadzącej Pani Wandzie Matras - Mastalerz za bardzo owocne szkolenia ,
a rozdając zaświadczenia gratulowała wszystkim uczestniczącym w nich bibliotekarzom. Dziękujemy również Dyrekcji i pracownikom PMDK za pomoc w organizacji szkolenia.
Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach, czwarta część cyklu już w październiku, a poświęcona będzie tym razem seniorom ! Zapraszamy