Wieczór autorski Magdaleny Kordel w PBP

Data: 06.09.2017 r., godz. 12.00    1010
5 września o 18.00 odbyło się spotkanie z Magdaleną Kordel
Spotkanie z Magdaleną Kordel w PBP

5 września Biblioteka Powiatowa gościła znaną otwocką pisarkę, Magdaleną Kordel. To autorka wielu książek, po które chętnie sięgają czytelniczki. Przybyłych na spotkanie literackie gości przywitała Dyrektor biblioteki Pani Anna Bielicka. Spotkanie odbyło się w miłej, kameralnej atmosferze. Uczestnicy spotkania wykazali się zarówno dużą aktywnością zadając pisarce pytania, jak i znajomością jej literatury.

Na spotkaniu Magdalena Kordel zaprezentowała swój dorobek literacki, a w szczególności swoją nową książkę rozpoczynającą serię „Wilczy Dwór”. To opowieść o skrywanych tajemnicach, sile więzi i miłości oraz magii wspomnień.

Wkrótce książka ta będzie dostępna w naszych zbiorach, a już teraz zapraszamy do wypożyczania innych powieści pisarki:)