„ Patroni Roku 2023” - warsztaty w PBP

Data: 30.01.2023 r., godz. 13.39    314
„Patroni Roku 2023”, pod takim hasłem odbyły się 25 stycznia warsztaty dla młodzieży szkół średnich Powiatu Otwockiego z pisarką i dziennikarką, Panią Moniką Sawicką w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku.

„Patroni Roku 2023”, pod takim hasłem odbyły się 25 stycznia  warsztaty dla młodzieży szkół średnich Powiatu Otwockiego z  pisarką i dziennikarką, Panią Moniką Sawicką w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku.

Cykl warsztatów dotyczył Patronów roku 2023 wybranych przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Uczestnikami edukacyjnych spotkań byli uczniowie szkół średnich z Zespołu Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Otwocku, Liceum Ogólnokształcącego im. K. I. Gałczyńskiego w Otwocku, Zespołu Szkół  im. ks. Kard. Wyszyńskiego w Karczewie,  wraz z Nauczycielami, Paniami: Ewą Kardasiewicz, Kariną Kałuszko, Lidią Kłyszewską oraz Panem Pawłem Pyrą.

Biorąca udział w warsztatach młodzież wzbogaciła swoją wiedzę na temat Aleksandra Fredro, Edmunda Strzeleckiego oraz Aleksandry Piłsudskiej.

Dziękujemy Pani Monice za kolejne wspaniałe warsztaty, w których  uczestniczyła młodzież naszego powiatu.

Wszystkim opiekunom i wspaniałej młodzieży szkolnej dziękujemy za zaangażowanie podczas zajęć oraz twórczą i przyjazną atmosferę. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie internetowej.

1.jpg (34 KB)2.jpg (34 KB)3.jpg (34 KB)