W zdrowym ciele zdrowy duch!

Data: 30.12.2022 r., godz. 13.59    301
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Powiatowa Biblioteka Publiczna 15.12.2022r. z troski o zdrowie studentów z zaprzyjaźnionego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zorganizowała pokaz zabiegów terapuetycznych.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Powiatowa Biblioteka Publiczna 15.12.2022r.   z troski o zdrowie studentów z zaprzyjaźnionego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zorganizowała pokaz zabiegów terapuetycznych. Pani Marzena Rajkowska, właściecielka małego sanatorium mieszczącego się na Ługach wraz ze swoją pracownicą Darią Trzaskowską zaprezentowała kilka form terapii zdrowotnej m.in fotel masujący, masaż gorącymi kamieniami, masaż wyszczuplający.

Panie opowiedziały o korzyściach płynących z korzystania z zabiegów stosowanych jako profilaktyki zdrowotnej oraz w walce z uciążliwymi bólami.

Dbajmy o nasze zdrowie, bo mamy je tylko jedno!