W krainie bajek

Data: 07.11.2022 r., godz. 15.07    294

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń wśród dzieci w roku kalendarzowym. Ten dzień to wspaniała okazja żeby wrócić pamięcią do klasycznych bajek, obejrzeć ulubioną bajkę Disneya, jak również przebrać się za ukochaną bajkową postać. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek 5.11.2022r. zaprosiła uczniów zerówki i 1 klasy ze Szkoły Podstawowej w Nadbrzeżu na wyjątkowe i barwne wydarzenie. Warunkiem uczestnictwa w zabawie było przebranie się za ulubioną postać z bajki. W bibliotece na dzieci czekała zimowa wróżka, która z użyciem magicznej różdżki przeniosła wszystkich uczestników do krainy bajek. Jednak to nie wróżka zrobiła największe wrażenie, a dzieci w perfekcyjnie przygotowanych strojach. Rodzice szykując dzieci na bajkową imprezę, zadbali o każdy najmniejszy szczegół. Dzieci wyglądały oszałamiająco. Były z nami czarownice, wróżki, Roszpunka, Czerwony Kapturek, rycerze, król i księżniczka, biedronka, wilk, słoń, Kot w Butach oraz krasnale. Roześmiane buzie dzieci w efektownych, kolorowych strojach uchwyciła aparatem fotografka podczas sesji zdjęciowej. Dzieci będą miały wspaniałą pamiątkę ze spotkania w naszej bibliotece.  Cieszymy się, że tak dużo dzieci zna klasyczne polskie bajki i z przyjemnością je ogląda.  Bardzo dziękujemy gościom za wspólną zabawę w miłej i przyjaznej atmosferze.

1.jpg (83 KB)2.jpg (63 KB)3.jpg (51 KB)4.jpg (54 KB)5.jpg (60 KB)6.jpg (79 KB)