Jesteś tutaj:

Empatyczna biblioteka miejscem dialogu, rozwoju i współpracy

Data: 05.10.2022 r., godz. 14.53    357
SZKOLENIE DLA BIBLIOTEKARZY POWIATU OTWOCKIEGO

Empatyczna biblioteka miejscem dialogu, rozwoju i współpracy to temat szkolenia, które  Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku zorganizowała dla bibliotekarzy powiatu otwockiego. Szkolenie prowadziła dr Wanda Matras-Mastalerz , pracownik  Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, prezes Polskiego Towarzystwa Bioenergoterapeutycznego. Spotkanie szkoleniowe  odbyło się w PMDK w Otwocku.


Celem naszych  spotkań biblioterapeutycznych jest poszerzenie wiedzy bibliotekarzy oraz  zdobywanie nowych umiejętności w zakresie prowadzenia spotkań i warsztatów. Warsztaty  rozwijają umiejętność prowadzenia zajęć biblioterapeutycznych. Tematem przewodnim w szkoleniach z biblioterapii jest zawsze książka. Uczestnicy szkolenia zapoznali się z kreatywnymi formami pracy z książką. Tym razem zajęcia miały inny charakter, warsztatowy, z pewnością wpłyną one na rozwój czytelnictwa w powiecie otwockim, a także poszerzą wiedzę z zakresu doboru i wykorzystania odpowiedniej literatury.


Po zakończonym szkoleniu Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej Pani  Anna Bielicka podziękowała w imieniu własnym i Bibliotekarzy  prowadzącej Pani dr Wandzie Matras - Mastalerz za owocne szkolenie, a rozdając zaświadczenia gratulowała wszystkim  uczestnikom.


Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.


1.jpg (31 KB)2.jpg (34 KB)


3.jpg (50 KB)4.jpg (31 KB)5.jpg (47 KB)