Dzień Czekolady

Data: 08.07.2022 r., godz. 14.05    531
Dla czytelników Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku oraz zaproszonych dzieci z zaprzyjaźnionych instytucji z powiatu otwockiego 7 lipca 2022 roku był wyjątkowo słodkim dniem, który na długo zapadnie w pamięci. A wszystko za sprawą czekolady, której święto obchodziliśmy w miniony czwartek.

Dzień Czekolady rozpoczął się przepięknym występem grupy wokalno-tanecznej z Gminnej Biblioteki Publicznej Sobienie Jeziory. Następnie odbyła się krótka prelekcja na temat historii ptasiego mleczka, a zaraz po niej konkurs z czekoladowymi nagrodami. Dzieci wykazały się niebywałą cierpliwością i doczekały spokojnie największej atrakcji, jaką była fontanna czekolady. Szerokie uśmiechy ukazujące zadowolenie dzieci oraz długie kolejki po owocowe koreczki w czekoladzie to dowody na to, że Dzień Czekolady w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku odniósł duży sukces.

1.jpg (51 KB)2.jpg (56 KB)IMG_20220707_113240.jpg (60 KB)3.jpg (86 KB)4.jpg (57 KB)5.jpg (110 KB)

6.jpg (71 KB)7.jpg (59 KB)