Spotkanie metodyczne z języka polskiego w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku

Data: 24.03.2022 r., godz. 11.26    534

W imieniu Pani Jolanty Wilczek- metodyk języka polskiego, serdecznie zapraszamy na konsultacje metodyczne z języka polskiego.  Spotkanie odbędzie się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku przy ul. Kazimierza Pułaskiego3A dnia 30 marca 2022 roku (środa) o godz.16:00-18:00.

Zaprezentowane zostaną własne rozwiązania metodyczne w zakresie doskonalenia warsztatu nauczyciela języka polskiego, obejmujące obszar kształcenia kulturowego i językowego. Pani Jolanta Wilczek wskaże ciekawe rozwiązania i publikacje metodyczne.

Prosimy o potwierdzenie obecności na e-mail: jolanta.wilczek@mscdn.edu.pl