Jesteś tutaj:

Walentynki

Data: 16.02.2022 r., godz. 10.43    539
Walentynki to święto miłości. Miłości do książek także. Z tej okazji Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku postanowiła nagrodzić osoby, które miały najwięcej wypożyczeń na koncie w roku 2021.
Walentynki to święto miłości. Miłości do książek także. Z tej okazji Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku postanowiła nagrodzić osoby, które miały najwięcej wypożyczeń na koncie w roku 2021. Na listę wyróżnionych trafiły:

Pani Danuta Seler
Pani Bogumiła Nowicka
Zuzanna Stępień.

Wszystkie Czytelniczki z tej okazji 14 lutego otrzymały od nas pamiątkowe dyplomy oraz czekoladowe serca. Była to także okazja do refleksji, jak ważna jest miłość do książek w naszym życiu, co wnosi, co zmienia. Wierzymy, że miłością do książek można się dzielić i wzajemnie inspirować. Pani Bogumiła zauważyła, że dobra książka powoduje, że nigdy się nie nudzimy, a czytanie to jedna z najpotrzebniejszych umiejętności w życiu. Zuzia natomiast - najmłodsza z nagrodzonych Czytelniczek, która odwiedziła nas po wyjściu ze szkoły, ubolewała nad tym, że jej rówieśnicy niestety nie czytają równie dużo. Mamy nadzieję, że to się zmieni. Cieszymy się, że mamy w gronie swoich Czytelników tak wspaniałe osoby, które kochają książki tak jak my!