Jesteś tutaj:

PRZYJDŹ DO BIBLIOTEKI I ODBIERZ POWITALNY PREZENT - KSIĄŻKĘ NA START KONTYNUACJA PROJEKTU „MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK” w PBP

Data: 14.01.2022 r., godz. 14.44    617
Zapraszamy dzieci do udziału w akcji: „Mała Książka - Wielki Człowiek”. Informujemy, że nasza biblioteka bierze udział w kolejnej edycji projektu „Mała Książka - Wielki Człowiek „. Projekt adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (urodzonych w latach 2015-2018) realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała Książka – Wielki Człowiek” i ma na celu zachęcenie rodziców do wspólnego czytania z dziećmi.
Zapraszamy dzieci do udziału w akcji: „Mała Książka - Wielki Człowiek”.
Informujemy, że nasza biblioteka bierze udział w kolejnej edycji projektu „Mała Książka - Wielki Człowiek „. Projekt adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (urodzonych w latach 2015-2018) realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała Książka – Wielki Człowiek” i ma na celu zachęcenie rodziców do wspólnego czytania z dziećmi.
Aby przystąpić do projektu, należy odwiedzić z dzieckiem naszą bibliotekę i zapisać je do niej (jeśli nie jest oczywiście jeszcze zapisane). Następnie wypożyczyć książkę z księgozbioru dziecięcego i odebrać wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą, w której znajdzie się książka odpowiednia do wieku dziecka, broszura informacyjna dla rodziców oraz Karta Małego Czytelnika.
Za każdą wizytę w bibliotece pod warunkiem wypożyczenia co najmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego mały czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem wraz z niespodzianką.
Zachęcamy Opiekunów do odwiedzenia naszej placówki wraz z dzieckiem, oprócz wymienionych rzeczy na najmłodszych czekają starannie dobrane nowości z działu dziecięcego. Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce, jakim jest biblioteka. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (roczniki 2015-2018), które nie uczestniczyły w poprzednich edycjach projektu po odbiór czytelniczej wyprawki wraz z kartą małego czytelnika. Akcja jest finansowana ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Zapraszamy zarówno dzieci już zapisane do biblioteki jak i nowych, małych czytelników.
Serdecznie zapraszamy do biblioteki i do udziału w akcji.
Na zdjęciach najmłodsi, którzy wzięli udział w akcji upowszechniającej czytelnictwo w Powiatowej Bibliotece Publicznej rozpoczynając jednocześnie wspaniałą przygodę z książką.