Spotkanie środowiska bibliotekarskiego Powiatu Otwockiego w Filii Bibliotecznej w Kątach

Data: 21.09.2021 r., godz. 15.09    536
Przeniesienie Filii Bibliotecznej w Kątach do nowego lokalu, który mieści się obecnie w odremontowanej remizie Ochotniczej Straży Pożarnej, stało się wspaniałą okazją do spotkania Dyrektorów Bibliotek Gminnych Powiatu Otwockiego.
Nowoczesna placówka biblioteczna, zinformatyzowana, funkcjonalna, z pięknymi wnętrzami ma służyć zwłaszcza społeczności lokalnej okolicznych miejscowości. Z pewnością biblioteka stanie także źródłem kultury oraz miejscem pozyskiwania wiedzy i informacji.
Podczas spotkania zaproszeni przedstawiciele Władz Gminnych Kołbieli podziękowali pani Janinie Wieczorek za wieloletnią pracę na stanowisku Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Kołbieli. Kwiaty i podziękowanie za zaangażowanie, życzliwość oraz wieloletnią rzetelną pracę w imieniu swoim oraz przedstawicieli wszystkich Gminnych Bibliotek Publicznych Powiatu Otwockiego przekazała także Pani Anna Bielicka, Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku. Pełniącą obowiązki Dyrektora Gminnej Biblioteki w Kołbieli została Pani Katarzyna Bajer. Na zakończenie Organizatorzy zorganizowali poczęstunek po czym nastąpiła wzajemna wymiana doświadczeń.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania na naszej stronie internetowej.