Promocja tomiku wierszy z okazji 15- lecia Otwockiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Otwarte Drzwi”

Data: 14.07.2021 r., godz. 13.55    668
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku 13 lipca 2021r. miała przyjemność gościć Studentów Otwockiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Spotkanie promujące tomik poezji, wydany przez Bibliotekę, powiązane zostało ze zwiedzeniem wystawy fotografii Pałacu Prezydenckiego. Fotografie autorstwa Andrzeja Chmielewskiego i Leszka Surowca były rekomendowane przez Panią Joannę Chmielewską (synową jednego z autorów), a jednocześnie Radną Miasta Otwocka.
Część druga spotkania dotyczyła wydanego tomiku poezji. Zostali zaproszeni wszyscy autorzy wierszy. Każdy z nich czytał po jednym swoim utworze. Poeci na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty.
Całość spotkania przebiegła w miłej atmosferze, którą dopełnił uśmiech, życzliwość i garść słońca.