Uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu III Wieku w Otwocku

Data: 01.07.2021 r., godz. 15.35    668
29 czerwca w Muzeum Ziemi Otwockiej odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2020/2021 Uniwersytetu III Wieku.
Przedstawiciele Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku akademickiego UTW i jednocześnie obchodach 15-lecia działalności.
Pani Regina Stec- Morawska ze swej strony gratulowała wszystkim studentom promocji, a także podziękowała współpracującym instytucjom z UTW w roku szkolnym 2020/2021.
Pani Anna Bielicka - dyrektor PBP przekazała kwiaty, założycielce Pani Jadwidze Czarnowskiej, oraz obecnej Prezes Pani Reginie Stec - Morawskiej. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze, przy pięknej słonecznej pogodzie. Było na bogato, kiełbaski z grilla oraz słodki upominek, tort okolicznościowy ufundowany Przez Panią Wandę Oskrobę. Miłą niespodziankę przygotowała Powiatowa Biblioteka Publiczna wydając tomik poezji z okazji 15 lecia UTW , który podczas spotkania otrzymali wszyscy studenci. Własny wiersz pt. „Dla studentów w wieku trzecim te słowa uznania na 15 - Jubileusz nauk pobierania” recytowała Pani Krystyna Obara - Morawska. Gratulujemy studentom i życzymy udanych wakacji.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie internetowej.