Anna Mikos lokalna poetka Powiatu Otwockiego – wydała kolejny tomik wierszy p.t. „Studnia”

Data: 26.10.2020 r., godz. 10.50    718
Anna Mikos – ur. 1970 w Otwocku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Pedagog najchętniej specjalny. Pracuje w Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi. Autorka książek poetyckich.

Anna Mikos – ur. 1970 w Otwocku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Pedagog najchętniej specjalny. Pracuje w Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi. Autorka książek poetyckich: Krynica (2016), Marzenia (2017), Marzenia czyli truskawki ze śmietaną (2018). Publikowała wiersze w Świętokrzyskim Magazynie Kulturalno- Literackim Ars Pro Memoria, Antologii Poetów Polskich 2017 oraz w Antologii XXVII Ogólnopolskiego Konkursu O dzban czarnoleskiego miodu. W czasie 45. Warszawskiej Jesieni Poezji otrzymała III nagrodę w III Turnieju Jednego Wiersza im. Jarosława Zielińskiego. Najbardziej związana ze swoimi synami Ignacym i Aleksandrem.
„Studnia” – to najnowszy tomik poezji Autorki. Gratulujemy autorce i zapraszamy czytelników do Biblioteki, po wspomniane Tomiki Poezji.
B.O.