Szkolenie z nowych technologii w edukacji dzieci w PBP

Data: 11.03.2020 r., godz. 11.59    832
5 marca odbyło się w Powiatowej Bibliotece Publicznej szkolenie dla bibliotekarzy oraz pracowników Ośrodków Kultury z obszaru podstaw programowania dla dzieci. Bibliotekarze oraz pracownicy Ośrodków kultury mieli możliwość zdobycia wiedzy , która pozwoli im w przyszłości na uatrakcyjnienie zajęć dla dzieci o podstawy programowania.
Szkolenie zorganizowane zostało w ramach konkursu Centrum Projektów Polska Cyfrowa,w ramach Innowacyjnych Rozwiązań na rzecz aktywizacji cyfrowej Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, projekt „Kod do przyszłości”.
Bardzo dziękujemy zarówno Prowadzącemu Panu Rafałowi Andrykowskiemu z Fundacji Free jak i wszystkim Uczestnikom szkolenia.