Biblioteka w ferie

Data: 24.02.2020 r., godz. 12.47    776
W trakcie trwania ferii zimowych chętnie odwiedzają naszą bibliotekę, zorganizowane grupy dzieci, przebywające na feriach w mieście.
Tym razem, dnia 18.02.2020r. odwiedziły nas dzieci z Karczewa, przebywające na feriach zorganizowanych przez MGOK.
Dzieciom towarzyszyła Pani Ewa Kardasiewicz i Pani Aleksandra Majchrzyk – Krawczyk.
Była to grupa uczniów w wieku 7-9 lat. Pracownicy biblioteki oprowadzili młodzież po placówce opowiadając o zasadach panujących w tej instytucji, regulaminie wypożyczania oraz korzystania z czytelni. Kolejnym punktem było zwiedzanie wystawy o Aleksandrze Piłsudskiej – honorowej obywatelce Otwocka, która obecnie jest dostępna w bibliotece.
Na zakończenie, dzieci zebrały się w sali konferencyjnej i rysowały swoją ulubioną postać z filmu lub bajki. Uwieńczeniem pracy było pamiątkowe serduszko wręczone przez pracownika PBP.