„Przygoda ze sztuką” w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku

Data: 17.01.2020 r., godz. 15.26    947
Nowy rok 2020 Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku rozpoczęła nowym cyklem spotkań pt. „Przygoda ze sztuką”. Celem tego działania jest przybliżenie wszystkim grupom wiekowym począwszy od dzieci skończywszy na najstarszych bywalcach naszej biblioteki, największych światowych i polskich malarzy.
Pierwsze spotkanie poświęcone było twórczości Rafaela Santi. W prelekcji uczestniczył UTW z Otwocka.
Licznie przybyli seniorzy mogli wysłuchać prelekcji dotyczącej życia i twórczości tego znamienitego malarza doby renesansu. Oglądali też wybrane fotogramy dzieł tegoż artysty, a na koniec prelekcji uczestniczyli w quizie, w którym za poprawne odpowiedzi, otrzymali nagrody.
Zapraszamy na nasze kolejne spotkania!