Jesteś tutaj:

WARSZTATY MIKOŁAJKOWE W PBP

Data: 09.12.2019 r., godz. 11.37    218
Tradycją stały się już w naszej bibliotece Mikołajkowe spotkania dla najmłodszych.
Tradycją stały się już w naszej bibliotece Mikołajkowe spotkania dla najmłodszych.
Na niecodzienne zajęcia, a mianowicie wspaniałe warsztaty plastyczne rysunku 3 D zorganizowane przez „Szkołę Szczęścia”, zaprosiliśmy uczniów II klasy Szkoły Podstawowej z Nadbrzeża, wraz z nauczycielką Panią Krystyną Czapnik. Był to wspaniały prezent dedykowany dzieciom w tym wyjątkowym dniu.
Warsztaty mają na celu kształcenie umiejętności, koncentracji, planowania, tworzenia i kreatywnego myślenia. Za pomocą długopisów 3D uczniowie zaprojektowali i stworzyli wspaniałe ozdoby związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia.
Długopis 3D pozwala na realizowanie dowolnych projektów. Cieszymy się, że zajęcia przypadły do gustu zaproszonym Gościom.
W miłej, świątecznej atmosferze powstawały piękne ozdoby świąteczne, przestrzenne figurki, choinki, gwiazdy itp. Na zakończenie Mikołaj hojnie rozdawał prezenty. Dyrektor biblioteki Anna Bielicka wręczyła prezenty wszystkim dzieciom, a na ich buziach pojawił się uśmiech. Dziękujemy Rodzicom, a także Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Nadbrzeż za sponsorowanie imprezy.
Uwieńczeniem spotkania było wspólne zdjęcie z Mikołajem, który niedawno zawitał na teren naszej placówki, a w dniu 6 grudnia czekał z niespodzianką na wszystkich czytelników, którzy odwiedzili naszą bibliotekę, i to zarówno na tych małych , jak i dużych. :)
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie internetowej, i oczywiście zapraszamy do biblioteki po książki :).