Szkolenie bibliotekarzy powiatu otwockiego

Data: 08.07.2019 r., godz. 08.20    938
W dniach 18 – 19 czerwca w ramach otrzymanej dotacji z MKiDN nasza placówka zorganizowała kolejne już szkolenie dla bibliotekarzy powiatu otwockiego, tym razem odbyło się ono w siedzibie PMDK w Otwocku.
Szkolenie prowadziła dr Wanda Matras - Mastalerz, pracownik Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, prezes Polskiego Towarzystwa Bioenergoterapeutycznego.
Druga część cyklu szkoleń pt. „Książka w międzypokoleniowej transmisji wartości „ poświęcone było całkowicie literaturze dla młodzieży. Tematem spotkania było rozwijanie procesów myślowych w toku spotkań czytelniczych, a także literatura jako narzędzie terapeutyczne, edukacyjne i wychowawcze. Celem szkoleń jest poszerzanie wiedzy bibliotekarzy oraz zdobywanie nowych umiejętności w zakresie prowadzenia spotkań i warsztatów z różnymi odbiorcami na temat książek.
Po zakończonym szkoleniu Dyrektor Biblioteki Anna Bielicka podziękowała w imieniu własnym i Bibliotekarzy prowadzącej Pani Wandzie Matras - Mastalerz za bardzo owocne szkolenia ,
a rozdając zaświadczenia gratulowała wszystkim uczestnikom, szczególne podziękowanie skierowała do obecnych bibliotekarzy, współpracujących z naszą placówką.
Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach, trzecia część cyklu już we wrześniu ! Zapraszamy

Zaleska Agnieszka