"Jak nie czytam, jak czytam” relacja z udziału naszej biblioteki w Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej

Data: 24.06.2019 r., godz. 14.05    880
W dniu 7 czerwca nasza biblioteka włączyła się w IV edycję Akcji Czytelniczej w Polsce –„ Jak nie czytam , jak czytam".
Symbolem akcji jest bicie rekordu liczby uczniów czytających w jednym momencie, a tak naprawdę najważniejsze w akcji jest promowanie czytelnictwa i kreowanie mody na czytanie wśród młodego pokolenia.
Dokładnie 7 czerwca o godzinie 10 Dyrektor Biblioteki Anna Bielicka przywitała uczniów Zespółu Szkół nr 2 im. M.Curie-Skłodowskiej Zespołu Szkół wraz z nauczycielami .
Nasza placówka włączając się w niecodzienne wydarzenie zgodnie z regulaminem wybrała kameralne wspólne czytanie w plenerze.
Zaproszona młodzież przystąpiła do czytania wierszy o tematyce lata i wiosny.
Osoby czytające poezje zostały specjalnie wyróżnione i nagrodzone przez Panią Dyrektor .
Dziękujemy i zapraszamy do nas za rok!