Spotkanie przy choince w PBP

Data: 02.01.2019 r., godz. 10.00    1135
Miłą niespodziankę w okresie przedświątecznym swoją obecnością sprawiły nam przedszkolaki ze współpracującego z nami Przedszkola Nr 4 w Otwocku.
Odwiedziła nas tym razem najmłodsza grupa maluchów z przygotowanym specjalnym prezentem - choinką wraz z życzeniami. Korzystając z okazji przedszkolaki zwiedziły bibliotekę, spodobał im się zwłaszcza kącik dziecięcy, gdzie samodzielnie sięgały po najnowsze książki. W bibliotece poczuły się jak w labiryncie, bo wśród tylu książek 3 i 4 latki z pewnością jeszcze nie były.
Następnie przy choince wysłuchały z zainteresowaniem czytanych przez Panią Dyrektor Biblioteki, Annę Bielicką książeczek o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia.
To było wyjątkowo miłe spotkanie, za które podziękowaliśmy słodyczami. Maluchy otrzymały także zakładki do książek. Życzymy aby jak najczęściej z nich korzystały.
Dziękujemy i zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Agnieszka Zaleska