Przedszkolaki w Bibliotece

Data: 15.04.2014 r., godz. 10.00    936
10 kwietnia odwiedziła nas grupa najmłodszych dzieci z Przedszkola nr 4 w Otwocku.
Dla większości z nich była to pierwsza wizyta w bibliotece. "Ile tu książek" - wołały zafascynowane maluchy. Dyrektor PBP, Ewa Koc zaprezentowała maluszkom zbiory biblioteczne, a na koniec pokazała najnowsze książeczki dla najmłodszych. Dzieciom bardzo spodobała się bajeczka o księżniczce Balbince wybierającej się na bal i zagadki przygotowane przez Panią Dyrektor. Ale jeszcze bardziej podobała im się "Ciocia Ewa", bo jak do takiej sympatycznej pani mówić "pani dyrektor", skoro czyta tak ciekawe teksty i w dodatku rozumie małego człowieka? Spotkanie zakończyło się wyściskaniem Dyrektorki i wręczeniem obrazka własnoręcznie wykonanego przez dzieci.