Dzień Bibliotekarza w PBP

Data: 14.05.2018 r., godz. 10.00    1078
8 maja, we wtorek w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku gościliśmy współpracujących z nami bibliotekarzy z Powiatu
Otwockiego z bibliotek publicznych i bibliotek szkolnych, aby przy kawie i poczęstunku porozmawiać o bieżących sprawach naszego środowiska.

Miłą niespodzianka dla wszystkich był przyjazd przedstawicieli Powiatu Otwockiego: starosty Mirosława Pszonki i członka zarządu, Anety Bartnickiej oraz Przewodniczącej Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego Sejmiku Woj. Mazowieckiego, Bożeny Żelazowskiej, którzy złożyli bibliotekarzom życzenia i wręczyli drobne upominki.

Podczas spotkania śpiewał i akompaniował na gitarze Jakub Skrzeczyński, uczeń Technikum nr 2 w Otwocku, który jest już coraz bardziej
rozpoznawany na terenie Powiatu Otwockiego, jako dobrze zapowiadający się piosenkarz.

Sylwia Królak