Wycieczka do biblioteki

Data: 13.05.2018 r., godz. 10.00    970
10 maja gościliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nadbrzeżu, wraz z ich opiekunami.
Gości ciepło powitała Dyrektor Biblioteki, Anna Bielicka.
Tym razem pretekstem do odwiedzin była specjalna, bardzo ciekawa prelekcja, którą przedstawił uczniom zaproszony pracownik Parku Krajobrazowego w Otwocku,
Pan Radosław Dąbrowski. Uczniowie z zainteresowaniem wsłuchali się w bardzo interesujący wykład fachowca, między innymi na takie tematy jak budowanie ptasich gniazd, poszerzając przy tym swoją wiedzę z zakresu przyrody.
Ponadto zostali oprowadzeni po aktualnej naszej Wystawie fotograficznej Doroty Bieńkowskiej „Ptaki”, na której tegoroczna maturzystka przedstawia swoje osobiste spotkania z ptakami. Dodatkowo uczniowie zwiedzili też bibliotekę, bardzo przypadł im do gustu dziecięcy kącik, a zwłaszcza mebelki niedawno do niego zakupione.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

Agnieszka Zaleska